Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza doktorantów PW na bezpłatne szkolenie  z zarządzania projektami. Szkolenie odbędzie się dniach 13-14 listopada (sobota, niedziela) oraz 4-5 grudnia (sobota, niedziela) w 2010 r.

Miejscem szkolenia będzie sala konferencyjna jednego z warszawskich hoteli w Śródmieściu (dokładny adres zostanie podany wkrótce). Na każdy dzień szkolenia przewidziano obsługę gastronomiczną (przerwy kawowe i obiad dla uczestników).

PROGRAM :
Podczas krótkiego, czterodniowego kursu, uczestnicy poznają i zrealizują w praktyce w różnorodnych nowoczesnych formach pracy własnej i zespołowej optymalnie wyważony program nauczania prowadzenia projektów. Andragogiczny koncept nauczania, istotnie ułatwiający nawigacje model mentalny L-Timera i wiele konkretnych przykładów praktycznych zapewniają wysoka skuteczność asymilacji wiedzy. Uczestnicy drogą aktywnego uczenia się poznają wszystkie standardy o międzynarodowym znaczeniu, podstawowe pojęcia i fazy projektu: od inicjowania po zamkniecie oraz uczą się systemicznego holistycznego rozwiązywania problemów i ryzyk w projekcie.

Warunkiem wzięcia udziału w szkoleniu jest: złożenie prawidłowo wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z wymienionymi w nim załacznikami nie pózniej niż 5 listopada 2010r.(poniedziałek) do godziny 16:00.

Szkolenie_CSZ_zarzadzanie projektami 2010

Szczegółowe informacje oraz formularze zgłoszeniowe: www.csz.pw.edu.pl