W maju Politechnikę Warszawską odwiedzi 7 wybitnych profesorów. W ramach akcji „wykłady zapraszane” koordynowanej przez CWM, na naszą Uczelnię zaproszeni zostali wykładowcy z zagranicznych uczelni.

W dniach 9-27.05.2011r. na Wydziale EiTI będzie można wziąć udział  w wykładach:

• Prof. S.Obiedkov z Higher School of Economics – Moscow, wykład “Conceptual Knowledge Acquisition and Processing”
  • Prof. Ch. Baker z The Australian National University, wykład  “Advanced Methods for Radar Signal Processing”
  • Prof. Dritan Nace z University of Technology of Compiegne, wykład “Introduction to Combinatorial Optimization and Complexity Theory”

Wśród profesorów wizytujących wymienić można także m.in.: Prof. Meiv Shillor z Oakland University czy Prof. M.Macchi z Politecnico di Milano.

Szczegółowe informacje o wykładach znaleźć można na stronach internetowych poszczególnych wydziałów.

WYKŁADY ZAPRASZANE
lp. Wnioskujący
Wykładowca Uczelnia Tematyka Termin wykładów Ilość
godzin