Jeszcze tyko 10 dni potrwa rekrutacja na studia w języku angielskim dla obywateli spoza Unii Europejskiej. Rekrutacja dla obywateli krajów Unii Europejskiej na te studia zakończy się 5 lipca.

Dzięki „Programowi Rozwojowemu” Politechnika Warszawska rozszerzyła swoją ofertę studiów anglojęzycznych o 4 nowe studia, 4 nowe specjalności, ponadto udało się zmodernizować 3 kierunki studiów. Jednocześnie trwają prace nad materiałami dydaktycznymi do tych studiów (powstanie 200 materiałów do wykładów i ćwiczenia, oraz 62 tutoriale i instrukcje w języku angielskim).

UWAGA! W okresie trwania Projektu od wszystkich studentów przyjmowanych na nowopowstałe studia prowadzone w języku angielskim nie będą pobierane opłaty.

Rejestracja kandydatów z krajów UE odbywać się będzie do 5 lipca na stronie www.pw.edu.pl/zapisy .

Rejestracja kandydatów spoza Unii Europejskiej trwa do 20 czerwca, szczegółowe informacje dla tych kandydatów i formularze zgłoszeń znajdują się na stronie: http://www.students.pw.edu.pl/

Wykaz nowych i zmodyfikowanych studiów anglojęzycznych

Wydział Nazwa

Zadanie