Centrum Studiów Zaawansowanych zaprasza Doktorantów Politechniki Warszawskiej do zgłaszania się do udziału w szkoleniu z zakresu autoprezentacji w środowisku nauki i biznesu.

Termin szkolenia: Warszawa, 19-20 (sobota, niedziela) oraz 23 (środa) i 28 (poniedziałek) listopada 2011 roku.

Celem szkolenia jest doskonalenie technik autoprezentacji w różnych warunkach, nauka dobierania środków przekazu w zależności od słuchaczy, trening pozytywnej autoprezentacji, nauka budowania kreatywnej argumentacji.

Program szkolenia:

Podczas czterodniowego kursu, uczestnicy poznają i realizują w praktyce w różnorodnych nowoczesnych formach pracy własnej i zespołowej optymalnie wyważony program składający się z czterech głównych modułów:

1. Autoprezentacja w świecie nauki i biznesu

2. Emisja i higiena głosu

3. Elementy prawa pracy

4. Kreatywne i innowacyjne metody rozwiązywania problemów. Manipulacje w negocjacjach

Szkolenie odbędzie się w dniach 19-20 (sobota, niedziela), 23 (środa) oraz 28 (poniedziałek) listopada 2011 roku. Miejscem szkolenia jest sala konferencyjna w Warszawie (dokładny adres zostanie podany wkrótce). Na każdy dzień szkolenia przewidziano obsługę gastronomiczną (przerwy kawowe i obiad dla uczestników). Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

Wnioski należy składać w biurze Centrum Studiów Zaawansowanych, Pl. Politechniki 1, sala 154, w godzinach 800-1600.

Termin składania dokumentów: od 24 października do 10 listopada 2011 r. do godziny 1600

ogłoszenie_Szkolenie z zakresu autoprezentacji w środowisku nauki i biznesu