25.11.2011 (piątek),  w godz. 8.30-16.30 Biuro Karier zaprasza na warsztat „Nowoczesny lider, czyli ja”.

Przeznaczony jest on dla osób, które chcą wiedzieć, jakie umiejętności i mocne strony warto w sobie rozwijać, jakich technik warto się uczyć, aby efektywnie zarządzać zespołem, sobą i posiadanymi zasobami.

Nowoczesny lider to ktoś, kto potrafi zaangażować zespół, zmotywować go do osiągania kolejnych celów, jednocześnie sam pozostając efektywnym członkiem tego zespołu.  Nowoczesny lider zarządza zespołem, zarządza sobą, swoją karierą, swoim życiem.

Cele  warsztatu:
•    nabycie wiedzy nt. cech, umiejętności i mocnych stron skutecznego lidera
•    zdobycie umiejętności tworzenia i zarządzania zespołem

Czym zajmiemy się na warsztacie:
•    skuteczny lider, czyli jaki?
•    techniki wspierające efektywność lidera
•    w czym tkwi siła zespołu?
•    cel – główny kierunek działań
•    jak motywować zespół do realizacji celów?
•    komunikacja w zespole
•    delegowanie zadań

Metody pracy: praca indywidualna, praca w małych grupach, dyskusja, gra, mini-wykład.
Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Prowadząca:
Teresa Piatczyc Jachimowska – psycholog i trener, absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie. Skończyła Szkołę Trenerów Biznesu prowadzoną przez Grupę TROP.
Doświadczenie zawodowe zdobyła w jednej z największych spółek akcyjnych w Polsce, gdzie pracowała w działach związanych ze sprzedażą hurtową, obsługą klientów kluczowych oraz zarządzaniem siecią stacji paliw.
Prowadzi autorskie szkolenia przede wszystkim z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, radzenia sobie w sytuacji zmiany, budowania zespołu, technik antystresowych oraz doradztwa zawodowego. Pasjonatka dramy i gier miejskich.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 25.11.2011 (piątek), godz. 8.30-16.30.

MIEJSCE: informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

KOSZTY: warsztat bezpłatny, brak cateringu.

ZAPISY: Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym należy:

• wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  •  zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego) należy przesłać na adres: warsztaty@bk.pw.edu.pl