Zapraszamy na szkolenie, w którym stworzysz i zweryfikujesz swój pomysł na własną działalność gospodarczą. Dowiesz się, jak zacząć na nim zarabiać, jak założyć firmę oraz czego uniknąć, by nie splajtować.

CEL WARSZTATU
Nabycie wiedzy i umiejętności w zakresie rozwoju i zakładania własnej firmy.

Przyjdź na szkolenie “Od pomysłu do biznesu” jeśli:

• chcesz być swoim szefem,
  • chcesz realizować własne pomysły.

Na szkoleniu dowiesz się:

• jak stworzyć rokujący pomysł na biznes
  • w jaki sposób przekuć pomysł na biznes
  • jak sprawdzić czy Twój pomysł ma potencjał
  • jak krok po kroku rozwinąć startup
  • jak napisać zwycięski biznesplan
  • jak założyć własną działalność gospodarczą
  • skąd wziąć motywacje
  • skąd wziąć kasę na start.

METODY I TECHNIKI SZKOLENIOWE
Szkolenie będzie przebiegać metodą warsztatową. Praca indywidualna i grupowa, burza mózgów, mini wykłady, dyskusje. Podczas szkolenia będzie przeprowadzona analiza przypadków firm istniejących i upadłych.

ODBIORACAMI SZKOLENIA SĄ
Studenci PW

INFORMACJE O TRENERZE
Izabella Wojtaszek jest właścicielem firmy szkoleniowo-doradczej ANOPPA. Jest trenerem biznesu, psychologiem i doradcą ds. zawodowych z doświadczeniem w Zarządzaniu zasobami ludzkimi zdobywanym w korporacji. Iza ma na koncie przeprowadzenie autorskich szkoleń m.in. dla uczestników konkursu Zacznij.biz oraz studentów International i Executives MBA. Ponadto prowadzi serwis  ” HYPERLINK “http://www.rEwolucjaPrezentacji.pl”  a także doradczy blog ” HYPERLINK http://www.WymiaryKarier.pl.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 03.12.2011 (sobota), godz. 10.00-18.00.

MIEJSCE: informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

KOSZTY: warsztat bezpłatny, brak cateringu.

ZAPISY: Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym należy:

• wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego) należy przesłać na adres: warsztaty@bk.pw.edu.pl