Być może jesteś projektantem lub inżynierem i zastanawiasz się, czy nie nadszedł czas na uaktualnienie i uzupełnienie swojej wiedzy. Jeśli w swojej pracy zawodowej każdego dnia stajesz przed coraz to trudniejszymi zadaniami i nieustannie musisz podejmować decyzje, zapewne odczuwasz stałą potrzebę, a nawet konieczność poszerzania wiedzy. Bez względu na to, jaką branżę reprezentujesz, jako profesjonalista w swojej dziedzinie chcesz stale wykazywać się szerokim zakresem wiedzy i umiejętności.

Decydując się na studia podyplomowe na Politechnice Warszawskiej na kierunku „Telekomunikacja, Informatyka i Zarządzanie” możesz studiować w elastycznym systemie, który polega na możliwości indywidualnego rozszerzenia wzorcowego programu studiów (186 h). Profil zostanie dostosowany do twoich indywidualnych potrzeb, z zestawu dostępnych przedmiotów w bieżącej ofercie programowej.

            Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów o wysokich kwalifikacjach merytorycznych i odpowiednim przygotowaniu dydaktycznym. Zajęcia są prowadzone przez wykładowców Politechniki Warszawskiej, a także ekspertów zewnętrznych z innych uczelni oraz renomowanych firm polskich i zagranicznych, którzy posiadają doświadczenie szkoleniowe. Nacisk kładziony jest na przystępność prezentacji i przydatność praktyczną przekazywanej wiedzy.

Informacje dodatkowe:

Studia Podyplomowe w zakresie „Telekomunikacji, Informatyki i Zarządzania” są prowadzone na Politechnice Warszawskiej przez Instytut Telekomunikacji od 1990 roku. Zostały one zainicjowane w wyniku podpisania umowy o współpracy z Centrum Szkolenia Ustawicznego GIE INT-CITCOM France Telecom. Dzięki atrakcyjnej ofercie kursów, elastycznej formule organizacyjnej i wysokiemu poziomowi merytorycznemu proponowany program edukacyjny uzyskał znaczącą pozycję na krajowym rynku kształcenia ustawicznego. Do chwili obecnej 311 osób ukończyło studia podyplomowe, a w kursach specjalistycznych stanowiących równoległą ofertę edukacyjną uczestniczyło ponad 4500 osób z ponad 400 firm z całej Polski.

 Obecnie trwa rekrutacja na kolejną edycję studiów podyplomowych na kierunku:

„Telekomunikacja, Informatyka i Zarządzanie” semestr letni 2012.

Szczegółowe informacje: www.citcom.tele.pw.edu.pl