Biuro Karier Politechniki Warszawskiej zaprasza 4 kwietnia 2012 r. (piątek) na indywidualne konsultacje dokumentów aplikacyjnych z anglistą.

Co możesz zyskać przychodząc na konsultacje z anglistą:

•    Pomoc w tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych (CV, listów motywacyjnych, formularzy aplikacyjnych, esejów) na język angielski.

•    Doradztwo językowe przy samodzielnym tworzeniu dokumentów aplikacyjnych po angielsku. Możemy przyjrzeć się tekstom, które już napisałeś pod kątem różnorodności słownictwa, poprawności gramatycznej, stylu i zgodności z przyjętymi międzynarodowymi standardami.

•    Wsparcie merytoryczne. Zastanowimy się jak najlepiej zaprezentować twoje niepowtarzalne mocne strony poprzez stworzenie dokumentów odpowiadających oczekiwaniom zagranicznych pracodawców.

•    Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Trening skutecznej komunikacji i autoprezentacji po angielsku. Możliwość przećwiczenia odpowiedzi na typowe albo szczególnie wymagające pytania rekrutacyjne lub też symulacje całych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, zależnie do twoich potrzeb i sytuacji.

KONSULTACJE PRZEPROWADZI
Urszula Rapacka – lektor i metodyk nauczania języka angielskiego, jest też trenerem i dyplomowanym coachem. Prowadziła liczne warsztaty dotyczące skutecznej komunikacji i autoprezentacji, w tym również dla osób poszukujących pracy lub planujących jej zmianę. Przez dwa lata, jako dyrektor pedagogiczny w firmie Berlitz Polska, zajmowała się rekrutacją, wdrażaniem i szkoleniem pracowników, przeprowadzając ich przez cały proces ubiegania się o stanowisko w międzynarodowej firmie, a także pomagając im świadomie planować swoją dalszą ścieżkę kariery.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 04.04.2012 (piątek), godz. 8:30-11:30,

GODZINY:

MIEJSCE: Gmach Główny PW (szczegóły po zapisie).

ZAPISY:
Konsultacje są częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym należy:

- wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)

- następnie na adres konsultacje@bk.pw.edu.pl należy wysłać nam swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i proponowaną godzinę rozpoczęcia spotkania

*propozycja skierowana jest studentów PW, posiadających aktulną legitymację studencką