W życiu prywatnym, w pracy wciąż mówimy o realizowaniu celów, o efektywnym wyznaczaniu celów, o skutecznym osiąganiu celów. Dlaczego jedni realizują swoje, cele, a innym nie zawsze to wychodzi? Dlaczego z jednej strony chcemy zmiany, a z drugiej sami sobie stawiamy przeszkody i zmiana nie następuje? Dlaczego jedni zdają się na łut szczęścia, a inni biorą sprawy w swoje ręce?

Warsztaty Biura Karier 21 lipca 2012 r.

Biuro Karier zaprasza na kolejną edycję warsztatu „Czego chcę? Do czego dążę? – o skutecznym realizowaniu celów”, przeznaczonego dla wszystkich, którzy chcą szybciej i skuteczniej realizować postawione sobie cele, zarówno w życiu osobistym, jak i i zawodowym. Na zajęciach spróbujemy określić indywidualny sposób realizowana celów przez uczestników oraz określić obszary, nad którymi warto popracować, aby lepiej realizować cele.

Cele  warsztatu:

• rozwinięcie umiejętności wyznaczania celów
  • zwiększenie skuteczności realizowania celów
  • rozwiniecie umiejętności planowania

Czym zajmiemy się na warsztacie:

• cel motywujący i skuteczny – czyli jaki?
  • planowanie – szczegółowa mapa do celu
  • zmiany w życiu – dlaczego obawiamy się realizować najbardziej nawet atrakcyjne cele?
  • motywacja – uciekam od niedogodności, czy dążę do przyjemności?
  • jak zwiększyć efektywność osobistą?
  • kaizen – skuteczność żółwia kontra szybkość zająca

Metody pracy: praca indywidualna, praca w małych grupach, dyskusja, studium przypadku, mini-wykład.

Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Trener:
Teresa Piatczyc Jachimowska – psycholog, trener umiejętności psychospołecznych, filolog klasyczny. Absolwentka Wydziału Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej w Warszawie oraz Wydziału Filologii Polskiej i Klasycznej Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Skończyła Szkołę Trenerów prowadzoną przez Grupę TROP.
Prowadzi autorskie szkolenia przede wszystkim z zakresu komunikacji interpersonalnej, asertywności, wyznaczania celów, zarządzania sobą w czasie, radzenia sobie w sytuacji zmiany, budowania zespołu, przywództwa, technik antystresowych oraz doradztwa zawodowego. Pasjonatka dramy oraz gier miejskich.

Informacje organizacyjne:

Czas: 21.07.2012 (sobota), godz. 9.30-17.30
Miejsce: Informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.
Koszty: warsztat bezpłatny, brak cateringu

Zapisy:

Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym  należy:

- wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)

- zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu kontaktowego)  należy przesłać na adres warsztaty@bk.pw.edu.pl