Zapraszamy na indywidualne konsultacje z anglistą.

Biuro Karier 7 sierpnia 2012 r.

Co możesz zyskać przychodząc na konsultacje z anglistą?

• Pomoc w tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, formularz aplikacyjny, esej) na język angielski.
  • Doradztwo językowe przy samodzielnym tworzeniu dokumentów aplikacyjnych po angielsku. Możemy przyjrzeć się tekstom, które już napisałeś pod kątem różnorodności słownictwa, poprawności gramatycznej, stylu i zgodności z przyjętymi międzynarodowymi standardami.
  • Wsparcie merytoryczne. Zastanowimy się jak najlepiej zaprezentować twoje niepowtarzalne mocne strony poprzez stworzenie dokumentów odpowiadających oczekiwaniom zagranicznych pracodawców.
  • Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Trening skutecznej komunikacji i autoprezentacji po angielsku. Możliwość przećwiczenia odpowiedzi na typowe albo szczególnie wymagające pytania rekrutacyjne lub też symulacje całych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, zależnie do twoich potrzeb i sytuacji.

KONSULTACJE PRZEPROWADZI

Urszula Rapacka – lektor i metodyk nauczania języka angielskiego, jest też trenerem i dyplomowanym coachem. Prowadziła liczne warsztaty dotyczące skutecznej komunikacji i autoprezentacji, w tym również dla osób poszukujących pracy lub planujących jej zmianę. Przez dwa lata, jako dyrektor pedagogiczny w firmie Berlitz Polska, zajmowała się rekrutacją, wdrażaniem i szkoleniem pracowników, przeprowadzając ich przez cały proces ubiegania się o stanowisko w międzynarodowej firmie, a także pomagając im świadomie planować swoją dalszą ścieżkę kariery.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 07.08.2012 (wtorek), godz. 14:00-16:00,

GODZINY KONSULTACJI:

MIEJSCE: Gmach Główny PW (szczegóły po zapisie).

ZAPISY:

Konsultacje są częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym należy:

•  wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  •  następnie na adres konsultacje@bk.pw.edu.pl należy wysłać nam swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko i proponowaną godzinę rozpoczęcia spotkania

*propozycja skierowana jest studentów PW, posiadających aktulną legitymację studencką