Biuro Karier zaprasza na warsztat: Zarządzanie projektem dla początkujących i tych, którzy chcą uporządkować wiedzę..

Warsztat odbędzie się w sobotę 8 września w godzinach 10.00-18.00

Cele warsztatu:

• Zapoznanie z metodą projektową w planowaniu i realizacji przedsięwzięć
  • Zdefiniowanie poszczególnych etapów  projektu
  • Zdobycie wiedzy dotyczącej planowania  działań
  • Nabycie wiedzy i umiejętności związanych z zarządzaniem zespołem

Program:

• Strukturą projektu, zdefiniowanie poszczególnych pojęć
  • Fazy pracy nad projektem
  • Cykl organizacyjny
  • Planowanie i realizacja działań
  • Zarządzanie zespołem
  • Role i umiejętności szefa projektu

Szkolenie prowadzone będzie metodą warsztatową z wykorzystaniem aktywnych metod uczenia się: gier, pracy w małych grupach, ankiety diagnostycznej, mini-wykładów i dyskusji.

Prowadząca: Edyta Wieczorek specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń z: negocjacji, asertywności, przywództwa i budowania zespołu. Jest trenerką technik szybkiego czytania i zapamiętywania. Doświadczenie w negocjacjach zdobyła pracując jako specjalista do spraw negocjacji i obrotu licencjami w Polskim Radio. Współpracowała z Fundacją Świętego Mikołaja. Organizatorka Warszawskiego Międzyuczelnianego  Turnieju Negocjacyjnego, oraz ogólnopolskich Konferencji dla Uczniów i Nauczycieli.

Szczegółowe informacje oraz zapisy na stronie: Biura Karier PW.