Jeśli masz pytania, bądź wątpliwości związane z prawem pracy:
- jak założyć własną działalność gospodarczą?
- gdzie pozyskać fundusze na własny biznes (również unijne)?
- co należy wiedzieć, wybierając się na praktyki zawodowe?
- czy staż w firmie może być bezpłatny?
- jakie są formy zatrudnienia? i która z nich jest najkorzystniejsza?
- i wiele innych.

15.10.2012 (poniedziałek), godz. 13:00-17:00 Biuro Karier PW

Zapraszamy Was do skorzystania z wyjątkowej możliwości spotkania z naszym konsultantem – prawnikiem.

Co należy ze sobą zabrać?

• wszystkie swoje pytania oraz dokumenty, co do których macie wątpliwości;
  • koniecznie w zgłoszeniu mailowym prześlijcie nam wstępne informacje o tym, co chcecie poruszyć w trakcie konsultacji, nasz konsultant przygotuje odp owiednie materiały jeszcze przed spotkaniem.

KONSULTACJE POPROWADZI magister prawa Joanna Baczyńska. Pracownik Kancelarii Adwokackiej specjalizującej się w prawie pracy. Doradca prawny dla beneficjentów projektów systemowych realizowanych z PO KL.
Trener – wykładowca prawa pracy oraz zagadnień związanych z zakładaniem działalności gospodarczej.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 15.10.2012 (poniedziałek), godz. 13:00-17:00

WOLNE GODZINY:

15.40 – zajęta

MIEJSCE: Gmach Główny PW (szczegóły po zapisie)

ZAPISY:
Konsultacje są częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym  należy:

•  wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  •  następnie na adres konsultacje@bk.pw.edu.pl należy wysłać nam swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, numer telefonu i indeksu, oraz proponowaną godzinę rozpoczęcia spotkania i temat do przygotowania.

*propozycja skierowana jest do studentów PW, posiadających aktualną legitymację studencką