Nasze całe życie jest procesem twórczym. Tworzymy nie tylko w pracy, ale też w życiu osobistym. Na tym warsztacie będziesz miał okazję przyjrzeć się własnej twórczości i nauczyć się nowych metod pobudzania swojej ciekawości i kreatywności oraz technik pracy twórczej.

Warsztaty Biura Karier 24 października 2012 r.

Cele warsztatu:

• Rozwój twórczości.
  • Poznanie metod wykorzystania twórczości i innowacyjności w pracy.
  • Ramowy program szkolenia
  • Czym jest twórczość.
  • Co nie pozwala nam tworzyć?
  • Techniki pobudzania myślenia twórczego.
  • Techniki pracy twórczej (metoda SCAMPER, technika prowokacji myślowych de Bono).
  • Twórcze metody podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.

Przewidywane efekty warsztatu:

• Nabycie umiejętności świadomego wykorzystywania własnej twórczości w codziennym życiu.
  • Poznanie metod pobudzania własnej innowacyjności.
  • Rozwinięcie umiejętności tworzenia nowych rozwiązań napotkanych problemów.

Metody pracy:
Zajęcia prowadzone metodą warsztatową, opartą na aktywności uczestników warsztatu. Praca na własnym doświadczeniu, poprzez symulacje sytuacji i ćwiczenia aktywizujące autorefleksję i autoanalizę. Miniwykłady, wprowadzające uczestników w tematykę warsztatu oraz dyskusje.

Informacje o trenerze:
Małgorzata Randzio – absolwentka Wydziału Psychologii Uniwersytety Warszawskiego. Ukończyła cykl zajęć Szkoły Treningu i Warsztatu Psychologicznego przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Od ponad pięciu lat pracuje warsztatowo z grupami nad nabywaniem i pogłębianiem świadomości i ćwiczeniem różnego rodzaju umiejętności psychologicznych. Równolegle rozwija się w kierunku psychoterapeutycznym. Współpracuje z wieloma firmami i Fundacją Wellness.
Psychologia jest jej prawdziwą pasją, którą ma szczęście realizować zawodowo.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Czas: 24.10.2012 (środa), godz. 14.15-18.15

Miejsce: Informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

Koszty: warsztat bezpłatny, brak cateringu

ZAPISY

Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym  należy:

- wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)

- zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu kontaktowego)  należy przesłać na adres warsztaty@bk.pw.edu.pl