Rozmowa kwalifikacyjna… Gdy otrzymujesz telefon z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną w pierwszym momencie cieszysz się perspektywą potencjalnej współpracy, potem jednak zwykle przychodzi refleksja, czy na pewno sobie poradzisz i zaprezentujesz jako najlepszy kandydat?

Warsztat Biura Karier 21 listopada 2012 r.

Zapraszamy na szkolenie, które pozwoli Ci przygotować się do spotkania z pracodawcą i zwiększyć szanse na zdobycie pracy.

Cele warsztatu:

• uzyskanie wiedzy i umiejętności związanych z profesjonalną autoprezentacją oraz przygotowaniem do udziału w procesie rekrutacji z naciskiem na rozmowę kwalifikacyjną
  • wsparcie w przygotowaniu własnych odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania
  • oswojenie sytuacji bycia poddawanym ocenie oraz zwiększenie poczucia pewności siebie
  • przećwiczenie autoprezentacji

Metody pracy:
Szkolenie prowadzone będzie metodą warsztatową z wykorzystaniem aktywnych metod uczenia się. Będziesz pracować indywidualnie, w małych grupach, pojawią się też elementy symulacji i prezentacji na forum.

Prowadząca:
Katarzyna Nowak – doradca kariery, trener, socjolog, w trakcie studiów psychologicznych, z doświadczeniem w pracy ze studentami i absolwentami różnych kierunków studiów, przy projektach związanych z aktywizacją na rynku pracy oraz wspieraniem w podejmowaniu decyzji zawodowych i edukacyjnych, licencjonowana trenerka programu planowania kariery „Spadochron”.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE
Czas: 21.11.2012 (środa), godz. 16.15-20.15
Miejsce: Informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.
Koszty: warsztat bezpłatny, brak cateringu

Zapisy:
Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym  należy:

- wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)

- zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu kontaktowego)  należy przesłać na adres warsztaty@bk.pw.edu.pl