Myślisz o założeniu własnej działalności? A może jesteś kandydatem na pracownika bądź już pracujesz i masz w związku z tym pytania z zakresu prawa pracy? Biuro Karier zaprasza na konsultacje z prawnikiem.

25.11 (poniedziałek) , 26.11 ( wtorek) , 27.11( środa)

Konsultacje Biura Karier

Chciałbyś dowiedzieć się:
·    jak przebiega procedura zakładania własnej firmy
·    jakie są możliwe rodzaje działalności gospodarczej
·    formy opodatkowania
·    ile i jak odprowadzać składki do ZUS
·    jakie są możliwie źródła finansowania działalności gospodarczej

Nurtują Cię pytania z zakresu:
·    obowiązków pracownika i pracodawcy
·    kwestii dotyczących nawiązania i rozwiązania stosunku pracy
·    przysługującego urlopu
·    przepisów dotyczących wynagrodzenia za pracę

Nie zwlekaj – zapytaj prawnika.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 25.11 ( poniedziałek) , 26.11 ( wtorek) , 27.11( środa)

MIEJSCE: Gmach Główny PW, Biuro Karier, pok. 148

GODZINY KONSULTACJI 16.00-18.00

ZAPISY

Konsultacje są częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym należy:

• wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • następnie na adres konsultacje@bk.pw.edu.pl należy wysłać nam swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu oraz preferowaną datę; w temacie wpisz – konsultacje z prawnikiem

By mieć możliwość wzięcia udziału w konsultacji  należy dokonać zgłoszenia mailowego na adres na w/w adres  do dnia  20 listopada.

W treści maila należy podać temat sprawy, której będzie dotyczyć konsultacja (1-2 zdania opisujące zakres sprawy bądź pytanie do prawnika )

Ilość miejsc jest ograniczona!!! Przy zapisach obowiązuje kolejność zgłoszeń.