Droga Studentko, Drogi Studencie!
Jeśli zastanawiasz się nad tym jaka/-i jesteś? Co jest Twoją mocną stroną? Zapraszamy do udziału w testach psychologicznych i konsultacjach z psychologiem.

Testy psychologiczne Biuro Karier 7 i 8 listopada 2013 r.

Czym są testy psychologiczne?
Testy psychologiczne to profesjonalne narzędzie badawcze, którego wyniki pozwalają wnioskować o pewnych cechach, właściwościach oraz potencjale osoby badanej. Niektóre z nich są wykorzystywane podczas rekrutacji pracowników.

Badania testowe przeprowadzane w Biurze Karier mają charakter grupowy (5 osób). Trwają one około 60 – 80 minut. W tym czasie należy wypełnić ankietę personalną, a także testy badające temperament oraz osobowość.

Wyniki  omawiane są w trakcie spotkania indywidualnego, którego termin ustalany jest po wykonaniu testów.

Celem konsultacji  jest przedstawienie charakterystyki psychologicznej oraz zaplanowanie ścieżki rozwoju. Spotkanie prowadzone jest w formie dyskusji. Każdy z uczestników otrzymuje raport – podsumowanie wyników z testów psychologicznych.

Testy przeprowadza Agnieszka Skowrońska – psycholog, doradca zawodowy Biura Karier Politechniki Warszawskiej.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 7.11.2013 (czwartek) oraz 8.11.2013 (piątek), godz. 15.00

MIEJSCE: Gmach Główny PW, Biuro Karier, pok. 148

Z uwagi na charakter badania bardzo ważna jest punktualność. Startujemy o godzinie 15.00!

 ZAPISY

Konsultacje są częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym należy:

  • wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • następnie na adres konsultacje@bk.pw.edu.pl należy wysłać nam swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu oraz preferowaną datę; w temacie wpisz – testy psychologiczne

*propozycja skierowana jest studentów PW, posiadających aktulną legitymację studencką