Spokojne święta bez dręczących i chodzących po głowie pytań i wątpliwości? To jest możliwe.

Konsultacje Biura Karier

12.12 godz. 16.00 – 18.00
13.12 godz. 16.00 - 18.00
14.12 godz. 10.00 - 13.00

Więc jeśli masz pytania związane z prawem pracy albo chciałbyś od nowego roku zostać przedsiębiorcą i w związku z tym chcesz się dowiedzieć jak wygląda zakładanie własnej działalności gospodarczej Biuro Karier zaprasza na konsultacje z prawnikiem.
Konsultacje odbywać się będą w następujących terminach 12.12 / 13.12 / 14.12

ZAPISY:

warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym należy:
·    wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
·     zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego) należy przesłać na adres: konsultacje@bk.pw.edu.pl

Wszystkich, którzy z różnych względów nie są dyspozycyjni w tygodniu zapraszamy w sobotę  14.12 !