Nosisz się z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności i masz w związku z tym pytania jakie kroki podjąć na początku drogi?
Zamierzasz rozpocząć pracę albo już pracujesz i chciałbyś się dowiedzieć jakie ciążą na Tobie obowiązki a jakie uprawnienia Ci przysługują?

29.01-  godz. 16.00 – 18.00   ( pok. 148/ Gmach Główny)
30.01 – godz. 16.00 – 18.00  ( pok. 148/ Gmach Główny)

Zapraszamy na Konsultacje z prawnikiem

Na konsultacjach możesz zapytać o :
- umowę o pracę ( na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo, na okres próbny)
- umowę o praktykę absolwencką
- umowę zlecenie/ umowę o dzieło
- obowiązki pracownika
- obowiązki pracodawcy, a także
- jak zarejestrować działalność, co się z tym wiąże i  jakie formalności trzeba przejść.

Kto pyta nie błądzi!

ZAPISY:

warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym należy:

wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: mailto: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
zgłoszenie (imię, nazwisko, numer indeksu oraz numer telefonu kontaktowego a także pytanie do prawnika) należy przesłać na adres: mailto: konsultacje@bk.pw.edu.pl