Zapraszamy do udziału w zimowym warsztatowym obozie studenckim, zorganizowanym dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej!

Obóz odbędzie się w dniach od 16 do 22 lutego 2014 roku w ośrodku EKWOS w Grębiszewie.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną (formularz do pobrania tutaj) do 26 stycznia 2014 r. na adres niepelnosprawni.bss@ca.pw.edu.pl. O zakwalifikowaniu się na obóz decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach obozu oferujemy 30 godzin warsztatów obejmujących techniki efektywnego zarządzania informacją, czasem oraz metod automotywacji (szczegółowy zakres tematyczny). Ponadto, uczestnicy obozu będą mieli zagwarantowany transport w obie strony, 6 noclegów w 2-, 3-osobowych pokojach i pełne wyżywienie.

Wszystkie dodatkowe informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie internetowej Projektu w zakładce zimowy obóz.

Kontakt:

Aleksandra Duszyńska Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych BSS PW

tel. (22) 234 13 15, e-mail: niepelnosprawni.bss@ca.pw.edu.pl

Janusz Gadziński projekt Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej

tel. (22) 234 59 88, e-mail: j.gadzinski@pr.pw.edu.pl

Udział w obozie jest bezpłatny.