Zapraszamy na spotkanie informacyjne w sprawie konkursu na staże długoterminowe (zadanie 57. projektu Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej).

Spotkanie odbędzie się w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej
sala 315, Plac Politechniki 1

czwartek 23 stycznia o godz. 16.15

Na spotkanie zapraszamy studentów:

• ostatniego roku studiów stacjonarnych I stopnia
  • w trakcie trwania studiów II stopnia

W konkursie mogą wziąć udział studenci z 9 jednostek Politechniki Warszawskiej:

1. Wydziału Inżynierii Materiałowej
  2. Wydziału Matematyki i Nauk Informacyjnych
  3. Wydziału Geodezji i Kartografii
  4. Wydziału Samochodów i Maszyn Roboczych
  5. Wydziału Administracji i Nauk Społecznych
  6. Wydziału Transportu
  7. Wydziału Inżynierii Lądowej
  8. Wydziału Mechaniczny Energetyki i Lotnictwa
  9. Kolegium Nauk Społecznych i Ekonomicznych w Płocku

Stypendyści otrzymają 1 000 zł /miesięcznie na staże krajowe trwające 3 miesiące.

Zapraszamy osoby, które zastanawiają się nad kształtowaniem swojej przyszłej kariery zawodowej  lub po prostu chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o Projekcie. Opowiemy o idei Projektu oraz o nowym Zadaniu dotyczącym organizacji staży. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości.

Więcej informacji o Projekcie i zasadach rekrutacji można znaleźć na stronie http://www.pr.pw.edu.pl/staze/.