Nosisz się z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności i masz w związku z tym pytania, jakie kroki podjąć na początku drogi? Zamierzasz rozpocząć pracę albo już pracujesz i chciałbyś się dowiedzieć, jakie ciążą na Tobie obowiązki a jakie uprawnienia Ci przysługują?

Konsultacje Biura Karier 19.02 i 20.02.2014

Na konsultacjach możesz zapytać o :
- umowę o pracę (na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo, na okres próbny)
- umowę o praktykę absolwencką
- umowę zlecenie/ umowę o dzieło
- obowiązki pracownika
- obowiązki pracodawcy

a także
- jak zarejestrować działalność, co się z tym wiąże i  jakie formalności trzeba przejś

Kto pyta nie błądzi!

ZAPISY:
warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym należy: