Zapraszamy na indywidualne konsultacje z anglistą.

Biuro Karier 13 lutego 2014 r.

Co możesz zyskać przychodząc na konsultacje z anglistą?
•    Pomoc w tłumaczeniu dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny, formularz aplikacyjny, esej) na język angielski.
•    Doradztwo językowe przy samodzielnym tworzeniu dokumentów aplikacyjnych po angielsku. Możemy przyjrzeć się tekstom, które już napisałeś pod kątem różnorodności słownictwa, poprawności gramatycznej, stylu i zgodności z przyjętymi międzynarodowymi standardami.
•    Wsparcie merytoryczne. Zastanowimy się jak najlepiej zaprezentować twoje niepowtarzalne mocne strony poprzez stworzenie dokumentów odpowiadających oczekiwaniom zagranicznych pracodawców.
•    Przygotowanie do rozmów kwalifikacyjnych. Trening skutecznej komunikacji i autoprezentacji po angielsku. Możliwość przećwiczenia odpowiedzi na typowe albo szczególnie wymagające pytania rekrutacyjne lub też symulacje całych rozmów kwalifikacyjnych w języku angielskim, zależnie do twoich potrzeb i sytuacji.

KONSULTACJE PRZEPROWADZI

Joanna Gniewosz – absolwentka UW. Anglistka, amerykanistka z wykształceniem pedagogicznym. Doświadczony lektor języka angielskiego (General i Business English). Szkoliła wysoką kadrę menedżerską w bankach i korporacjach. Doświadczony tłumacz i redaktor z wieloletnią praktyką w zawodzie, m.in.w Dziale Opracowań Filmów w telewizji Canal+.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE
CZAS: 13.03.2014 (czwartek), godz. 8:30-10:30,

GODZINY KONSULTACJI:
Konsultacja trwa ok. 40 minut, jeśli jednak Twój temat jest bardziej obszerny, prosimy o zakomunikowanie w mailu zgłoszeniowym chęci zarezerwowania sobie miejsca na dwóch konsultacjach.
8:00 – 8:40 – zajęte

MIEJSCE: Gmach Główny PW (szczegóły po zapisie).

ZAPISY:
Konsultacje są częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym należy:
•     wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
•     następnie na adres konsultacje@bk.pw.edu.pl należy wysłać nam swoje zgłoszenie zawierające imię, nazwisko, numer indeksu, telefon oraz proponowaną godzinę rozpoczęcia spotkania

*propozycja skierowana jest studentów PW, posiadających aktualną legitymację studencką