Nosisz się z zamiarem rozpoczęcia własnej działalności i masz w związku z tym pytania jakie kroki podjąć na początku drogi? Zamierzasz rozpocząć pracę albo już pracujesz i chciałbyś się dowiedzieć jakie ciążą na Tobie obowiązki a jakie uprawnienia Ci przysługują?

Konsultacje z prawnikiem Biura Karier 15, 16 i 17 kwietnia 2014 r.

Na konsultacjach możesz zapytać o :
- umowę o pracę ( na czas określony, nieokreślony, na zastępstwo, na okres próbny)
- umowę o praktykę absolwencką
- umowę zlecenie/ umowę o dzieło
- obowiązki pracownika
- obowiązki pracodawcy, a także
- jak zarejestrować działalność, co się z tym wiąże i  jakie formalności trzeba przejść

Kto pyta nie błądzi!
Termin 15, 16 i 17 kwietnia 2014

5.04-  godz. 16.30 – 18.00
16.04 – godz. 16.00 – 18.00
17.04 – godz. 16.00 – 18.00