Zapraszamy na pierwszy w tym roku kalendarzowym bezpłatny warsztat w ramach Pakietu dla studentów, o tematyce idealnej dla osób poszukujących praktyk lub pracy.

Warsztaty Biura Karier 9 maja 2014 r.

Cel warsztatu:

- stworzenie profesjonalnych dokumentów aplikacyjnych
- poznanie metod poszukiwania pracy i zdobywania informacji z rynku pracy
- opracowanie indywidualnego planu działania

Metody pracy:
Szkolenie prowadzone będzie metodą warsztatową z wykorzystaniem aktywnych metod uczenia się – gier, pracy w małych grupach, miniwykładów i dyskusji.

Materiały:
Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych.

Prowadzący: Magdalena Pikulska

Czas: 09.05.2014 (piątek), godz. 09:00-15:00

Miejsce: Informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

Koszty: warsztat bezpłatny, brak cateringu

ZAPISY

Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym  należy:

• wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz Pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • zgłoszenie na warsztat (imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu kontaktowego)  należy przesłać na adres warsztaty@bk.pw.edu.pl
    W temacie wiadomości prosimy wpisać tytuł i termin warsztatu.