Zapraszamy do udziału w letnim warsztatowym obozie studenckim, zorganizowanym dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej!

Obóz odbędzie się w dniach od 2 do 9 sierpnia 2014 roku w Suchej Beskidzkiej.

Formularz zgłoszeniowy należy przesyłać drogą elektroniczną (do pobrania tutajdo 1 lipca 2014 r. na adres niepelnosprawni.bss@ca.pw.edu.pl. O zakwalifikowaniu się na obóz decyduje kolejność zgłoszeń.

W ramach obozu oferujemy 30 godzin warsztatów obejmujących metody pracy zespołowej oraz rozwiązywanie konfliktów. Ponadto uczestnicy obozu będą mieli zagwarantowany transport w obie strony, nocleg oraz wyżywienie (dieta może być dostosowana do indywidualnych potrzeb uczestnika).

Wszystkie dodatkowe informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie internetowej Projektu w zakładce letni obóz.

Kontakt:

Aleksandra Duszyńska Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych BSS PW

tel. (22) 234 13 15, e-mail: niepelnosprawni.bss@ca.pw.edu.pl

Janusz Gadziński projekt Program Rozwojowy Politechniki Warszawskiej

tel. (22) 234 59 88, e-mail: j.gadzinski@pr.pw.edu.pl

Udział w obozie jest bezpłatny.