Często kandydaci z niepokojem pytają: „czego mam się spodziewać?” „jak się mogę przygotować?” „co to właściwie jest?” „czym się różni Assessment Centre od Development Centre?”
Jeśli i Ty stawiasz sobie takie pytania, a dodatkowo czujesz niepewność, bo nigdy w takim procesie nie uczestniczyłeś – tym bardziej powinieneś zarezerwować swój czas na to szkolenie…

Warsztaty Biura Karier 4 października 2014 r.

Powiemy:

• czym jest Assessment Centre – cele i metodyka
  • o ćwiczeniach w ramach AC – typy i wymagane kompetencje
  • pokażemy także ćwiczenia grupowe stosowane w trakcie standardowych sesji AC

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE:

Czas: 04.10.2014 (sobota), godz. 09:00-17:00

Miejsce: Informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

Koszty: warsztat bezpłatny, brak cateringu

ZAPISY

Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym  należy:

• wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz Pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • zgłoszenie na warsztat (imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu kontaktowego)  należy przesłać na adres warsztaty@bk.pw.edu.pl
    W temacie wiadomości prosimy wpisać tytuł i termin warsztatu.