Droga Studentko, Drogi Studencie!

Jeśli zastanawiasz się nad tym jaka/-i jesteś? Co jest Twoją mocną stroną? Jakie środowisko pracy byłoby dla Ciebie najbardziej ekologiczne? Zapraszamy do udziału w testach psychologicznych i konsultacjach z psychologiem.

Testy psychologiczne Biura Karier>>

Czym są testy psychologiczne?
Testy psychologiczne to profesjonalne narzędzie badawcze, którego wyniki pozwalają wnioskować o pewnych cechach, właściwościach oraz potencjale osoby badanej. Niektóre z nich są wykorzystywane podczas rekrutacji pracowników.

Badania testowe przeprowadzane w Biurze Karier mają charakter grupowy (3 osoby). Trwają one około 60 – 80 minut. W tym czasie należy wypełnić ankietę personalną, a także testy badające temperament oraz osobowość.

Wyniki  omawiane są w trakcie spotkania indywidualnego, którego termin ustalany jest po wykonaniu testów.

Celem konsultacji  jest przedstawienie charakterystyki psychologicznej pocnej w planowaniu ścieżki rozwoju. Spotkanie prowadzone jest w formie dyskusji.

Testy przeprowadza Agnieszka Skowrońska – psycholog, doradca zawodowy Biura Karier Politechniki Warszawskiej.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

CZAS: 27 listopada 2014 (czwartek), godz. 15.00

oraz 28 listopada 2014 (piątek), godz. 15.00

MIEJSCE: Gmach Główny PW, szczegółowe informacje po zapisie
Z uwagi na grupowy charakter badania bardzo ważna jest punktualność.

Startujemy o godzinie 15.00.

ZAPISY

Zgłoszenie należy wysłać na adres konsultacje@bk.pw.edu.pl

Wiadomość powinna zawierać: imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu; w temacie wpisz – testy psychologiczne oraz datę.

UWAGA! Konsultacje są częścią “Pakietu dla studentów“, w związku z tym należy:

• wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
    *propozycja skierowana jest studentów PW, posiadających aktulną legitymację studencką