Zapraszamy do udziału w zimowym obozie studenckim z warsztatami z Design Thinking zorganizowanym dla niepełnosprawnych studentów i doktorantów Politechniki Warszawskiej!

Obóz odbędzie się w dniach od 15 do 21 lutego 2015 roku w ośrodku „12 Dębów” w Zaździerzu w województwie mazowieckim (miejscowość oddalona 120 km od Warszawy).

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną (formularz do pobrania tutajdo 26 stycznia 2015 r. na adres niepelnosprawni.bss@ca.pw.edu.pl. O zakwalifikowaniu się na obóz decyduje kolejność zgłoszeń.

* Udział w obozie jest bezpłatny.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy>>

W ramach obozu oferujemy 30 godzin warsztatów obejmujących zagadnienie Design Thinking (formularz do pobrania tutaj). Ponadto, uczestnicy obozu będą mieli zagwarantowany transport w obie strony, 6 noclegów w 2-, 3-osobowych pokojach i pełne wyżywienie.

Wszystkie dodatkowe informacje oraz dokumenty znajdują się na stronie internetowej Projektu w zakładce obóz zimowy z warsztatami z Design Thinking.

Kontakt:

Aleksandra Duszyńska Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych BSS PW