Cele warsztatu:

•   nabycie umiejętności określania celów i skutecznego planowania
•   dostarczenie wiedzy i praktycznych wskazówek dotyczących zwiększenia efektywności i wydajności pracy
•   nabycie umiejętności radzenia sobie ze złymi nawykami i „złodziejami czasu”
•   poznanie narzędzi usprawniających zarządzanie czasem
•   wypracowanie optymalnych metod zarządzania sobą w czasie oraz planowania (krótko- i długoterminowego)

Warsztaty Biura Karier 31 stycznia 2015 r.

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Prowadzący: Magdalena Pikulska

Czas: 31.01.2015 (sobota), godz.10:00-18:00

Miejsce: Informacje o miejscu warsztatu prześlemy razem z potwierdzeniem zapisu.

Koszty: warsztat bezpłatny, brak cateringu

ZAPISY

Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym  należy:

• wypełnić formularz - raz na cały okres trwania projektu (patrz Pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: formularze@bk.pw.edu.pl, następnie odwiedzić Biuro Karier w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • zgłoszenie na warsztat (imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu kontaktowego)  należy przesłać na adres warsztaty@bk.pw.edu.pl
    W temacie wiadomości prosimy wpisać tytuł i termin warsztatu.