Jeśli chcesz poznać jego podstawy i bez kompleksów brać udział w przyszłych zawodowych projektach bądź wykorzystać tę wiedzę do prowadzenia osobistych mini-projektów, przyjdź na 2-dniowy warsztat „Zarządzanie projektem” 11-12.04.2015 r. godz. 9-17.

Warsztaty Biura Karier>>

Po zakończeniu warsztatów: będziesz płynnie posługiwać się nomenklaturą projektową a pojęcia „Gantt chart”, „ścieżka krytyczna” i „kamień milowy” nabiorą wreszcie znaczenia, dostaniesz narzędzia do planowania, monitorowania i raportowania postępów projektu, zrozumiesz rolę menadżera projektu i niezbędne mu kompetencje.

 Prowadząca: Beata Budek-Janek, PMP Certyfikowany trener i IT Project manager z kilkuletnim stażem w korporacjach międzynarodowych.

 Uczestnicy otrzymają komplet materiałów szkoleniowych oraz zaświadczenie o odbyciu warsztatów.

 Warsztat jest częścią “Pakietu dla studentów”, w związku z tym należy:

  • wypełnić formularz – raz na cały okres trwania projektu (patrz Pakiet dla studentów), odesłać go nam na adres: biuro.karier@pw.plock.pl,
  • następnie odwiedzić Biuro Karier w Płocku (pok. 229) w celu potwierdzenia swojej tożsamości (nie zapomnij o dowodzie osobistym i legitymacji studenckiej)
  • zgłoszenie na warsztat (imię, nazwisko, numer indeksu, numer telefonu kontaktowego) należy przesłać na adres biuro.karier@pw.plock.pl. W temacie wiadomości prosimy wpisać tytuł i termin warsztatu.

 INFORMACJE ORGANIZACYJNE

Czas: 11-12.04.2015 (sobota-niedziela), godz. 9:00-17:00

Miejsce: Studenckie Centrum Nauki Gmach Mechaniki PW s. 71, Płock ul. Jachowicza 2

Koszty: warsztat bezpłatny, brak cateringu

*UWAGA! Osoba zapisująca się na ten warsztat automatycznie wpisywana jest na listę uczestników części 1 i 2. Warunkiem udziału w drugiej część warsztatu jest udział w części pierwszej.