Obóz odbędzie się w dniach od 15 do 21 lutego 2015 roku w ośrodku „12 Dębów” w Zaździerzu w województwie mazowieckim (miejscowość oddalona 120 km od Warszawy).

W ramach obozu oferujemy 30 godzin warsztatów obejmujących zagadnienie Design Thinking (szczegółowy zakres tematyczny).

Ponadto, uczestnicy obozu będą mieli zagwarantowany transport w obie strony, 6 noclegów w 2-, 3-osobowych pokojach i pełne wyżywienie.

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetką trenera.

PIOTR WOJCIECHOWSKI – Trener Design Thinking

Pan Piotr Wojciechowski na co dzień, poprzez warsztaty i szkolenia, zajmuje się rozwojem kreatywności ludzi i organizacji oraz zamianą pomysłów w skuteczne działania. Wierzy, że kreatywność i skuteczne wprowadzanie w życie pomysłów nie jest sztuką tajemną dostępną jedynie dla wybranych. Kreatywność to kompetencja, nad którą można pracować i ją rozwijać, a skuteczne wprowadzanie pomysłów w życie to proces, którego można się nauczyć. Chce pokazać innym jak to robić, aby wykorzystywali swój twórczy potencjał do osiągania celów biznesowych, życiowych i społecznych.

Rozwija projekt TRALALABS, w ramach którego wspiera firmy i organizacje w tworzeniu i wprowadzaniu w życie wartościowych pomysłów i rozwiązań w odpowiedzi na konkretne wyzwania biznesowe i społeczne (np. wzrost przychodów, optymalizacja kosztów i procesów, poprawa obsługi klienta, wzrost lojalności klientów, większe zaangażowanie społeczne etc.).

Wierzy, że idee mają siłę tylko wtedy, gdy z ich pomocą inspirujemy innych. A to możemy zrobić jedynie realizując pomysły, a nie tylko o nich mówiąc.

Załączniki:

regulamin rekrutacji na zimowy obóz studencki

regulamin zimowego obozu studenckiego

zakres tematyczny warsztatów na zimowym obozie studenckim

zgłoszenie na zimowy obóz studencki

Kontakt:

Aleksandra Duszyńska Sekcja ds. Osób Niepełnosprawnych BSS PW